VEDAT DALOKAY KOKTEYL VE NİKÂH SALONU

e-Posta Yazdır PDF


Vedat Dalokay Kokteyl ve Nikâh Salonu’muz, belediye binamızın hemen karşısında, Kurtuluş Parkı’nda, yeşille bütünleşmiş bir alan içerisindedir. 

Bir nikâh salonu da bulunan tesisimiz, Çankayalı hemşerilerimize yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Nikâh salonumuzla ilgili talep özellikle yaz aylarında oldukça artmaktadır. Nikâh hizmetleri dışındaki zamanlarda salonumuz konferans salonu olarak da kiralanabilmektedir.

Nikâh sonrasında misafirlerinize nezih bir kokteyl sunmak isterseniz, nikâh salonumuzun hemen altında yer alan kokteyl salonumuzu kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz kokteyl salonumuzda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.   Kokteyl salonumuz, özel günler ve kutlamalar için bir çok resmi ve özel kuruluş tarafından da kiralanmaktadır.   Kokteyl salonumuzda sizin tercih kolaylığınızı arttırmak amacıyla fiks menu olanağını üç kategoride sunuyoruz.

Bu kategoriler dışında da menü oluşturabilir ya da sunduğumuz menülere eklemelerde bulunabilirsiniz. (Bu koşullarda liste ücretleri de değişecektir). Davetlilerinizden bir bölümü için de, ekstra ücrete tabi olmak kaydıyla, diyet yemeği ya da vejetaryen menüsü hazırlanabilmektedir.

 

Vedat Dalokay İletişim

Adres: Kurtuluş Parkı İçi Kolej / ANKARA

Tel: 0 312 433 53 05

Faks: 0 312 433 53 05

e-posta: vdalokay@cankayabelde.com.tr

www.cankayabelde.com.tr Anasayfa --> Kokteyl ve Nikah Salonu